IBAK SK


IBAK MiniLite 2.0 inšpekčný kamerový systém

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo
Potrebujete poradiť? 02/60103721

IBAK MiniLite 2.0 inšpekčný kamerový systém

IBAK MiniLite, podobne ako MicroLite, je kompaktný kamerový systém na kontrolu kanalizačných systémov domov a nehnuteľností.

Tento nový inšpekčný kamerový systém MiniLite 2.0 má úplne nový dizajn riadiaceho modulu.

Vďaka 10 ″ dotykovej obrazovke a vstavanému počítaču so systémom Windows je tento prístroj pripravený hneď po vybalení z krabice. Nový multifunkčný joystick umožňuje presné ovládanie našich otočných a nakláňacích kamier. Vďaka zabudovanej technológii nepretržitého otáčania sa nebudete musieť obávať nadmerného otáčania fotoaparátu (okrem POLARIS a AxialCam). Tento systém je kompaktnou a všestrannou platformou na kontrolu kanalizačných potrubí malého priemeru a je kompatibilný s kamerami POLARIS, NANO, NANO-L, ORION (3x digitálny zoom), ORION-L (3x digitálny zoom) a AXIAL.

Podľa potreby môže byť systém pre prácu s veľkým systémom doplnkovo ​​vybavený softvérom a funkciou rozšírenia (rozširujúca sada). Softvér zapisovača IKAS je k dispozícii pre jednoduché projekty bez komplikovaných formátov výmeny údajov. Ak sa majú inšpekcie kanalizačných systémov vykonávať v súlade s normou EN 13508-2, ktorá je platná v Európe, je možné nainštalovať IKAS mini a výsledky inšpekcií odoslať do papiera alebo do súboru PDF vo forme prehľadne usporiadaných správ.

Ak sú potrebné konkrétne formáty výmeny údajov alebo ak sa má po vykonaní merania chodu potrubia 3D-GeoSense vygenerovať plán lokality 3D, odporúča sa použitie kompletného vývojového softvéru IKAS.

MiniLite je štandardne dodávaný s výmenným bubnom 500/10 a 80 metrov Perfect Push Rod. Vyznačuje sa mimoriadnou tuhosťou a veľkým dosahom, ale napriek tomu má dobrú schopnosť prechádzať ohybom.  

Technické údaje:

Rozmery: 400 x 780 x 720 mm
Monitor: ochrana proti striekajúcej vode, IP 43, 10-palcový dotykový displej
Hmotnosť: 2,8kg
Úložisko dát: Zadávanie textu alebo ukladanie obrazových alebo video súborov (MPEG 4 AVC / H.264) na integrovaný počítač, výmena dát cez USB 3.0
Power Pack: 18 VDC, 4 Ah (Li-Ion), 2 vyp

IBAK GERMANY Potrubné inšpekčné kamery

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
Služby pre vás:
Sledujte nás:
IBAK produktový katalóg   
IBAK leták
profesionalne roboticke inspekcne systemy
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In