IBAK SK


IBAK Panoramo 4K

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo
Potrebujete poradiť? 02/60103721

IBAK Panoramo 4K

Spoločnosť IBAK od základu navrhla PANORAMO® na riešenie slabostí tradičnej technológie kontroly kanalizácie.

Metóda PANORAMO® zmení váš súčasný proces na zber dát v teréne a analýzu dát v kancelárii. Táto technológia umožňuje vašim zamestnancom pracovať na svojom potenciáli a vyhnúť sa nákladným chybám spôsobeným nepozornosťou alebo stresom.

Jadrom systému PANORAMO® sú širokouhlé (185 °) dvojité digitálne fotoaparáty. Tieto kamery sú nainštalované v prednej a zadnej časti systému a na snímanie statických obrázkov pri ich prechode potrubím. Extrémne výkonné xenónové záblesky osvetľujú až 48“potrubia a statické snímky nasnímané fotoaparátmi vytvárajú digitálne obrázky s vysokým rozlíšením, ktoré ani pri najvyššej rýchlosti kontroly netrpia rozmazaním pohybom. Systém PANORAMO® má veľmi málo pohyblivých častí, čo umožňuje ľahšiu údržbu ako u tradičných panoramatických fotoaparátov.

Za posledných pár rokov sa produktová rada PANORAMO® ďalej zdokonaľovala na základe svojej osvedčenej technológie. Výsledkom je ešte oveľa brilantnejší obraz s rozlíšením 4K. Skratka 4K znamená 4000 a znamená približný počet horizontálnych obrazových prvkov (4096 × 2160 pixelov). To znamená, že rozlíšenie je štyrikrát väčšie ako rozlíšenie Full HD. Aby sa dosiahla taká brilantnosť a umožnilo sa zobrazenie tohto vysokého rozlíšenia na monitore a uloženie, došlo k revolúcii v prenosovej ceste. Prvýkrát v histórii IBAK sa na prenos obrázkov a ďalších údajov používa štandard Gigabit Ethernet.

IBAK má veľmi pozitívne skúsenosti s implementáciou technológie optických vlákien. Vďaka štandardu Gigabit Ethernet je možná rýchlosť prenosu dát až miliarda bitov (jeden gigabit) za sekundu. V novej generácii PANORAMO®, rovnako ako vo väčšine ostatných kamier IBAK, bude k dispozícii možnosť integrácie 3D senzora na meranie chodu potrubia.

IBAK GERMANY Potrubné inšpekčné kamery

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
Služby pre vás:
Sledujte nás:
IBAK produktový katalóg   
IBAK leták
profesionalne roboticke inspekcne systemy
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In