IBAK SK


IBAK T66 Kamerový traktor, DN100

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo
Potrebujete poradiť? 02/60103721

IBAK T66 Kamerový traktor, DN100

IBAK T 66 je všestranný kamerový traktor na kontrolu kanalizácie od DN 100 a viac. Môže byť použitý ako prenosný kontrolný systém alebo na rozšírenie existujúceho kamerového systému traktora.

Rôzne prepojenia s kamerami, dvojkolesá a súprava na rozšírenie traktora umožňujú optimálne nakonfigurovať T 66 pre rôzne požiadavky. Je vybavený modulárnym pripojením kamery IBAK, aby bolo možné s kamerou T 66 ovládať všetky kamery IBAK. Aj pri použití s ​​dvoma najväčšími kamerami so zoomom, ORPHEUS alebo ARGUS 5, dosahuje dobrú stabilitu a trakciu.

V úzkych priestoroch si model T 66 poradí v kombinácii s pripojením kamery CC1, ktoré je možné posúvať a skladať. Pretože sklopný konektor pre kábel kamery je možné posúvať aj horizontálne a vertikálne, je možné traktor s kamerou ľahko zasunúť do ľubovoľného potrubia od DN 100 a viac, ako aj cez kompaktné prielezy a otvory na údržbu.

Vo väčších potrubiach sa odporúča použitie pomocného svetla.

Aj keď je T66 vybavený sadou na rozšírenie traktora FW 66, ľahko zvládne aj väčšie priemery potrubí. Odporúča sa použiť ľahko inštalovateľný FW 66 pre DN 300 viac.T 66 obsahuje funkciu elektronickej stabilizácie (ATC = Automatic Tilt Compensation). Táto funkcia poskytuje aktívnu ochranu proti prevráteniu, čo umožňuje traktoru bezpečne jazdiť v obrátenom potrubí.

Modulárna konštrukcia modelu T 66 a použitie iba jediného nástroja na osadenie jednotlivých komponentov majú za následok krátke nastavovacie časy pre prispôsobenie potrubia, čo vedie k efektívnejšej práci.

Špičkový výkon pomocou prenosného systému

Kombinácia T 66 s inšpekčnou kamerou a systémom MainLite fit (s 200 m alebo 300 m káblom kamery) vám poskytne kompaktný, vysoko výkonný a prenosný inšpekčný systém.

Rozšírenie existujúceho systému traktorov

Výkonové spektrum súčasného radu traktorov IBAK bolo vylepšené pridaním kamerového traktora T 66, ktorý umožňuje kontrolu potrubí od DN 100 a viac.

Technické údaje:

Funkcia riadenia:áno
Rozsah kontroly:DN100 a viac
Hmotnosť:9kg
Trieda ochrany:IP 68
Monitorovanie tlaku:2 integrované snímače tlaku  (LCD indikátor a akustický alarm v riadiacej jednotke)

IBAK GERMANY Potrubné inšpekčné kamery

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
Služby pre vás:
Sledujte nás:
IBAK produktový katalóg   
IBAK leták
profesionalne roboticke inspekcne systemy
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In