IBAK SK


IBAK MicroLite kontrolný kamerový systém

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo
Potrebujete poradiť? 02/60103721

IBAK MicroLite kontrolný kamerový systém

IBAK MicroLite je kompaktný kamerový systém s tlačnou tyčou na kontrolu domových a odvodňovacích systémov nehnuteľností.

Vyznačuje sa ľahkou obsluhou prostredníctvom ktorejkoľvek z ovládacích konzol BP1, BP2 alebo BP100. Sú vybavené 10-palcovým dotykovým displejom a voliteľne tiež jedným (BP2) alebo dvoma joystickmi (BP100).

Vďaka intuitívnemu vedeniu ponuky môžu byť systémy spoľahlivo ovládané už po krátkom tréningovom období. Je možné zadávať text alebo ukladať fotografie a videosúbory (MPEG 4 AVC / H.264) na integrovaný počítač so softvérom rekordéra IKAS. Údaje sa vymieňajú prostredníctvom USB kľúča alebo bezdrôtového adaptéra USB.

So svojou hmotnosťou cca. 16,5 kilogramu je MicroLite kompaktný model základnej úrovne za výhodnú cenu. K dispozícii sú dve rôzne verzie tohto malého navíjača pre prácu s tlačnou tyčou: MicroLite s BP1 a 30 metrov tlačnej tyče s trvale nainštalovanou axiálnou kamerou typu AxialCam. Toto vyhotovenie umožňuje vykonávanie inšpekcií v DN 50 smerom nahor.

Druhou verziou je MicroLite s BP2 so 40 metrov tlačnej tyče s plug-in AxialCam 2 alebo malou otočnou kamerou NANO. S týmto systémom sú možné bočné kontroly v potrubiach DN 70 smerom nahor s AxialCam 2 alebo v potrubiach DN 80 nahor s NANO / NANO L s dlhšími rozsahmi. Ovládacie konzoly oboch verzií sú vybavené základným softvérom rekordéra IKAS, pomocou ktorého je možné snímať videá a statické fotografie. V závislosti od požiadaviek na kontroly a prenosu údajov o kontrole je možné voliteľne nainštalovať softvérové ​​verzie IKAS mini alebo IKAS evolution.

IBAK GERMANY Potrubné inšpekčné kamery

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
Služby pre vás:
Sledujte nás:
IBAK produktový katalóg   
IBAK leták
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In