IBAK SK


IBAK MainLite pojazdový inšpekčný kamerový systém

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo
Potrebujete poradiť? 02/60103721

IBAK MainLite pojazdový inšpekčný kamerový systém

Kamerová hlava ORION s adaptívnym zoomom môže byť použitá s tlačným systémom ale aj s každým traktorom od IBAK. Plne rotačná a naklápacia hlava ORION je určená pre potrubia od 100 mm. Zabudovaná sonda, lasre na meranie potrubia, samonivelačná schopnosť a rýchle zaostrovanie z nej robia jednu z najobľúbenejších kamerových hláv od IBAK-u.

O dopravu hlavy sa stará prepracovaný traktor T66. Traktor umožňuje nepretržitú rotáciu kamerovej hlavy, je vybavený senzorom na meranie sklonu a zvláda otáčanie aj v malých priestoroch. Technológia ARD zabezpečuje zariadenie proti prevráteniu. T66 je jadrom efektívnej inšpekcie potrubí v dimenziách od 100mm.

Základ systému MainLite tvorí kompaktný káblový navijak (KW206, KW306). Dizajn vychádza z desaťročí inžinierskych skúseností a požiadaviek dlhoročných zákazníkov. K navijaku prislúcha aj vodiace rameno s automatickým posuvom na ukladanie káblu. IBAK implementoval svoje 50 ročné skúsenosti do ergonómie a funkčnosti celého systému.

Najlepšie vybavenie vyžaduje zodpovedajúci výkon riadiaceho systému. O ten sa postará počítač BP100. Prenosný riadiaci panel je jednoduchý na používanie vďaka dvom joystickom a veľkej dotykovej obrazovke. Pomocou joystickou dokážete ovládať traktor aj kamerovú hlavu zároveň. Všetky IBAK kontrolné jednotky sú vybavené najpokročilejším softvérom na spracovanie inšpekcií a dát IKAS-om.

IBAK GERMANY Potrubné inšpekčné kamery

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
Služby pre vás:
Sledujte nás:
IBAK produktový katalóg   
IBAK leták
profesionalne roboticke inspekcne systemy
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In