IBAK SK


IBAK MainLite Pro XL inšpekčný kamerový systém

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo
Potrebujete poradiť? 02/60103721

IBAK MainLite Pro XL inšpekčný kamerový systém

ORPHEUS 2.0 je kamera z rodiny produktov MainLite Pro, ktorý bol prepracovaný tak, aby prekonal svojho predchodcu. Vďaka vyššiemu priblíženiu, lepšej kvalite obrazu, vyššiemu osvetleniu a väčšiemu rozsahu použitia je možné túto novo navrhnutú tubusovú inšpekčnú kameru ľahko použiť na ľubovoľnom potrubí s uhlopriečkou 6 “alebo viac.

Okrem toho má ORPHEUS 2.0 integrovaný merací systém. Merania sa vykonávajú pomocou dvoch laserov, ktoré vypočítavajú vzdialenosť medzi kamerou a stenou vnútornej trubice a určujú profil trubice.

Traktor T76 je v porovnaní s T66 robustnejší a má väčší výkon ako jeho menší súrodenec. V kombinácii s navijakom sa o ľahkú obsluhu stará vertikálne a horizontálne ohýbateľný sklopný konektor pre kábel kamery a ohýbateľné pripojenie kamery. Bez priemeru nad 150 mm sa dá bez problémov použiť v akomkoľvek potrubnom systéme. Vďaka riaditeľnosti nie sú problémom ani zákruty.

Systém MainLite je založený na kompaktnej káblovej cievke (KW206, KW306). Dizajn je založený na desaťročiach inžinierskych skúseností a mnohoročných potrebách zákazníkov. Na navijaku je tiež vodiace rameno s automatickým dávkovaním na uloženie kábla.

Najlepšie vybavenie vyžaduje primeraný výkon riadiaceho systému. Umožňuje to riadiaca jednotka BP100. Prenosný ovládací panel sa ľahko používa pomocou dvoch joystickov a veľkej dotykovej obrazovky. Každá riadiaca jednotka IBAK je vybavená najmodernejším softvérom (IKAS) na spracovanie kontrol a údajov.

IBAK GERMANY Potrubné inšpekčné kamery

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
Služby pre vás:
Sledujte nás:
IBAK produktový katalóg   
IBAK leták
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In