IBAK SK
potrubárske dni v prahe


IBAK MainLite Pro pojazdový inšpekčný kamerový systém

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo
Potrebujete poradiť? 02/60103721

IBAK MainLite Pro pojazdový inšpekčný kamerový systém

Systémy MainLite® sú založené na dvoch veľmi kompaktných káblových bubnoch (KW 206 a KW 306) a revolučnej sérii multifunkčných radičov BP s integrovaným Windows 10!

Dizajn vychádza z desaťročí inžinierskych skúseností a požiadaviek dlhoročných zákazníkov. K navijaku prislúcha aj vodiace rameno s automatickým posuvom na ukladanie káblu.

IBAK implementoval svoje 50 ročné skúsenosti do ergonómie a funkčnosti celého systému.

Namontujte jednotku na nákladné auto alebo ju urobte prenosnou pomocou voliteľného prenosného košíka, ktorý je k dispozícii na zakúpenie.

MainLite® PRO obsahuje: BP 100, T76 (nepretržité otáčanie kamery) pre 6 ″ a viac, elektrický výťah, kamera ORPHEUS 2.0, bubon KW 206 s káblom 656 ′ a príslušenstvom.

Inšpekčná kamera ORPHEUS 2.0 mainline, ktorá bola prepracovaná tak, aby prekračovala technické parametre svojho predchodcu. Vďaka výkonnejšiemu zväčšeniu, vyššej kvalite obrazu, väčšiemu osvetleniu a väčšiemu rozsahu nasadenia dokáže táto novo navrhnutá CCTV kamera ľahko zvládnuť akékoľvek potrubie 6 ″ alebo väčšie! Okrem toho má ORPHEUS 2.0 integrovaný merací systém. Merania sa vykonávajú pomocou dvoch laserov, ktoré vypočítajú vzdialenosť medzi kamerou a vnútornou stenou potrubia a určia tak profil potrubia. Celý profil sa vykoná, keď sa prehľadávač pohybuje dozadu, zatiaľ čo ORPHEUS sa nepretržite otáča.

T76 má najširšiu škálu spomedzi všetkých robotov na kontrolu kanalizácie. Tento systém, ktorý bude kontrolovať 6-kanálové kanalizačné potrubie, sa ľahko transformuje na traktor schopný kontroly potrubí veľkého priemeru. Nový T76 je prvý inšpekčný prehľadávač schopný prijať prílohu systému LISY Lateral Launch, ktorá z neho urobí kompletné hlavné riešenie a riešenie laterálneho spustenia! Medzi jeho vlastnosti patrí riadenie s nulovým polomerom, nepretržité otáčanie kamery, automatická kompenzácia náklonu a sklopný 2-osový zadný konektor.

Naše traktory sú tiež vybavené vysielačom polohy, ktorý vysiela dve rôzne frekvencie (33 kHz a 512 Hz), aby spolupracovali s vašimi pracovnými podmienkami. Háky pripevnené k bočnej strane našich traktorov umožňujú ľahké zdvíhanie / spúšťanie. Medzi doplnky patria diaľkové výťahy na zdvíhanie kamery nad vodovodné potrubie a inklinometre na testovanie sklonu potrubia.

Najlepšie vybavenie má výkon riadiaceho systému. O ten sa postará počítač BP100. Prenosný riadiaci panel je jednoduchý na používanie vďaka dvom joystickom a veľkej dotykovej obrazovke. Pomocou joystickou dokážete ovládať traktor aj kamerovú hlavu zároveň. Všetky IBAK kontrolné jednotky sú vybavené najpokročilejším softvérom na spracovanie inšpekcií a dát IKAS-om.

IBAK GERMANY Potrubné inšpekčné kamery

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha

demo naradie

Služby pre vás:
Sledujte nás:
IBAK produktový katalóg   
IBAK leták
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In