IBAK SK


IBAK MainLite XL inšpekčný kamerový systém

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo
Potrebujete poradiť? 02/60103721

IBAK MainLite XL inšpekčný kamerový systém

Hlava kamery ORION s adaptívnym zoomom sa dá použiť s posuvným systémom, ale aj s akýmkoľvek traktorom IBAK. Plne otočná a výklopná hlavica ORION sa dá použiť od priemeru potrubia 100 mm. Vďaka zabudovanej sonde, laserom na meranie potrubia, schopnosti samonivelácie a rýchlemu zaostreniu je táto kamera jednou z najobľúbenejších hláv kamier spoločnosti IBAK.

O prepravu hlavy sa stará pokrokový traktor T66. Traktor umožňuje nepretržité otáčanie hlavy kamery, je vybavený snímačom na meranie sklonu a dokáže zvládnuť rotáciu aj v malých priestoroch. Technológia ARD zabraňuje prevráteniu zariadenia. T66 je základom pre efektívnu kontrolu potrubia od priemeru 100 mm.

Systém MainLite je založený na kompaktnej káblovej cievke (KW206, KW306). Dizajn je založený na desaťročiach inžinierskych skúseností a mnohoročných potrebách zákazníkov. Na navijaku je tiež vodiace rameno s automatickým dávkovaním na uloženie kábla.

Najlepšie vybavenie má výkon riadiaceho systému. Umožňuje to riadiaca jednotka BP100. Prenosný ovládací panel sa ľahko používa pomocou dvoch joystickov a veľkej dotykovej obrazovky. Každá riadiaca jednotka IBAK je vybavená najmodernejším softvérom (IKAS) na spracovanie kontrol a údajov.

IBAK GERMANY Potrubné inšpekčné kamery

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
Služby pre vás:
Sledujte nás:
IBAK produktový katalóg   
IBAK leták
profesionalne roboticke inspekcne systemy
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In